ארוחה ערוכה

אילנה שרה קלייר בלסן

ישראל

יצירה, עיצוב, שירה וביצוע: אילנה שרה קלייר בלסן
ליווי אמנותי: אורן לאור וניב שיינפלד
יעוץ אמנותי: ארתור אסטמן
תפירת תלבושת: יוליה יעקובשווילי
עיצוב תאורה: מתן פרמינגר
צילום: עידית סוסליק

תודה לתיאטרון קליפה, עידית הרמן, ארתור אסטמן, ד״ר חגית אלדמע, רוסלו שמריה, נאווה צוקרמן, ד״ר ארז מעין שלו והורי היקרים אלברט וג׳ואל בלסן.
היצירה נוצרה עבור פסטיבל אינטימדנס 2023 במסגרת ובתמיכת תיאטרון תמונע.

To be alive is to feel lost. All the rest is a pose or lies we tell to ourselves (Olivier de Sagazan)
אישה חשופה ורעבה בשמלה שחורה ונעלי עקב פותחת שולחן, הולכת לאיבוד בתוך הפנטזיה, ולמרות זאת מישירה מבט החוצה. "ארוחה ערוכה" הוא פרפורמנס פיזי המציג אישה ושולחן אוכל שבו נמתחים הגבולות האסתטיים, הפיזיים, הרגשיים והאישיים, ובכך מוציא את המרחב הביתי לאור – בין המנומס ליצרי, בין הבלתי נשלט למתוכנן, ובין הרעיל לבריא.

היצירה עלתה לראשונה בפסטיבל אינטימדנס 2023, תיאטרון תמונע.

אילנה שרה קלייר בלסן
ישראל
אילנה שרה קלייר בלסן היא אמנית עצמאית, רקדנית, כוריאוגרפית, ציירת ואם. היא החלה את דרכה המקצועית בלהקת המחול הקיבוצית תחת ניהולו האמנותי של רמי באר, ומ-2010 היא חברה בתיאטרון קליפה. כיום היא בעלת הסטודיו השיתופי לבונטין 6 בתל אביב עם בן זוגה ארתור אסטמן. בין הישגיה זכתה בפרס שרת התרבות והספורט 2007 לרקדנית מבצעת ובפרס יאיר שפירא על הצטיינות בריקוד ב-2005. בין יצירותיה: ״גם זה יעבור לך״ (עם אורין יוחנן), Dark River, Chaos, ו-UNIT ו-ArtLana (עם ארתור אסטמן). כמו כן רקדה ויצרה בשיתוף עם מרכז סוזן דלל, להקת מריה קונג, ברק מרשל, נעה שדור, אסנת קלנר, ענבל אושמן, רונית זיו, ענת גריגוריו ורבים אחרים. צילום: רוסלו שמריה

עוד בערב זה

רומניה

ישראל

סלובקיה

ישראל - בכורה

ערבים נוספים

9.9 - ערב הנעילה

8.9 - Im too old for this

כרטיס משולב לערב השני והשלישי 6-7.9

7.9 - הערב השלישי

6.9 -הערב השני

5.9 - ערב הפתיחה